X
Vestuvių tradicijos

Daug jaunųjų ir jaunikių mielai susituoktų pagal savo protėvių tradicijas arba bent jau į vestuves įvestų keletą elementų iš tradicinių vestuvių ceremonijų ar pobūvių iš savo kultūrinių pagrindų. Į vestuves įtraukti kultūrines vestuvių tradicijas ir papročius yra ne tik fantastiškas būdas pasidalinti kažkuo asmenišku bet ir taip pat gali būti puikus būdas pagerbti savo šeimas.


Paprastas būdas įlieti truputį kultūros yra pasinaudojant vestuvinėmis dekoracijomis, vestuvine atributika bei kitais vizualiniais elementais. Kiek sunkiau yra pateikti tradicinius patiekalus, kadangi daugumoje atvejų meniu yra ribotas dėl pobūvio vietos. Jeigu nėra įmanoma turėti individualaus meniu, tada galima bent pasistengti Japonų tipo vestuvių pobūvyje pakeisti kavą sake arba chai arbata indiškose vestuvėse. Muzika ir pramogos yra lengvesnė sritis prisitaikyti vestuvėse.


Nereikia net sakyti, kad vestuvių “žvaigždės” yra jaunoji ir jaunikis. Tai puikiausia proga pažymėti savo meilę. Pačios įsimintiniausios vestuvės palies dalyvaujančių jose širdis ir net patys tolimiausi giminaičiai ar draugų draugai pasijus lyg pažinotų jus visa savo gyvenimą.


Vestuvės neturi būti mažos ar išskirtinės, kad būtų jaukios ir asmeniškos. Net ir mažiausias dėmesys detalėms bei kitoks mąstymas gali tipiškas vestuves paversti unikalia patirtimi, kuri paliks įspūdį. Pateiktos kultūrinės vestuvių tradicijos yra pavyzdžiai būdų kaip poros iš viso pasaulio gali sujungti santuoką. Tegul šie pavyzdžiai būna puiki pradžia pamąstyti apie tai kaip Jūs galėtumėte vestuves paversti iš tikrųjų nepamirštamomis.


Graikiškos vestuvės
Bulgariškos vestuvės
Angliškos vestuvės
Ispaniškos vestuvės
Islandiškos vestuvės
Indoneziškos vestuvės
Indiškos vestuvės
Belgiškos vestuvės
Amerikietiškos vestuvės
Afrikietiškos vestuvės
Vestuvių planavimo kompanija
"Smagios Vestuvės"
Adresas korespondencijai:
Gedimino 24-4, Kaunas LT-44319
Tel./faksas:
+37037222416
Mob. tel.:
+37065997662;   +37065997668
El.paštas:
info@vijolina.lt
Siųsti