X
“Pasagynė” – sodyba uostamiestyje

pasagyneGyvenate uostamiestyje ir pradėjote planuoti vestuves? Ieškote vietos kuri nebūtų per ne lyg nutolusi nuo miesto? „Pasagynė“ – viena populiariausių sodybų Klaipėdos mieste, tad ją galbūt užsisakyti reikėtų ir jums? Šioje vietoje yra organizuojamos ne tik vestuvės, bet ir įvairūs seminarai bei konferencijos. Visos sąlygos švenčių organizavimui čia yra užtikrinamos – pramogų bei patogumų tikrai rasite gana nemažai. Šią sodybą rekomenduojame rinktis tiems klaipėdiečiams, kurie nenori toli keliauti – šią sodybą rasite vos už 0,3 kilometro nuo Klaipėdos, tad tai yra bene geriausia pasirinkimas norintiems sugaišti kuo mažiau laiko.

 

Šioje sodyboje rasite pakankamai vietos vidutinio dydžio vestuvių organizavimui – miegamų vietų yra 50, o šventėms – 80. Šioje vietoje savo vestuves atšvęsite tikrai smagiai, nes aplinka pasižymi nepriekaištingu grožiu – šimtamečių medžių parkas leis atsipalaiduoti ne tik jums, bet ir vestuvių dalyviams. Ko gero visada galvojate, kad šalia miestų esančios sodybos negali garantuoti privatumo, tačiau turite žinoti, kad kokybiškas paslaugas teikiantys sodybų šeimininkai gali užtikrinti, kad jūsų šventės niekas nesutrukdys. Privati teritorija yra skirta būtent švenčių dalyviams, o ne pašaliniams asmenims. Ši sodyba garantuoja jaukų vestuvių susibūrimą, tuo labiau, kad čia yra teikiamos ir kitos paslaugos.

 

Jaukumu pasižymintys kambariai leis pailsėti po sunkios dienos t.y. po viso vestuvių renginio. Čia svarbiausia yra tai, kad šioje sodyboje yra ir pirtis, tad pasimėgauti tam tikrais malonumais taip pat galėsite. Vestuvės neturi būti nuobodžios ir varginančios, tad šią sodybą tikrai rekomenduojame rinktis vien tam, kad joje savo šventę atšvęsite be jokių nesklandumų ir nuovargio – grįžti namo galėsite greitai, o ir pati aplinka bei siūlomos paslaugos tikrai nenuvargins.

 

Kas liečia kitas paslaugas, tai reikėtų pažymėti tai, kad čia galite užsisakyti net gi visą vaišių stalą. Galite rinktis iš itin plataus patiekalų pasirinkimo, o juos gamins ne kas kitas, kaip tik profesionalai. Būtina žinoti, kad čia prabanga taip pat galėsite pasimėgauti, jeigu jūsų biudžetas yra pakankamas – net ir nematant galimų patiekalų pasiūlymų, juos be jokios abejonės galėsite užsisakyti pagal pageidavimą.

 

Pokylių salės yra labai erdvios, baldai suteiks išskirtinę vestuvių nuotaiką – jų puošimas bei dekoravimas taip pat gali būti pavedamas sodybos šeimininkų darbuotojams. Personalas tikrai nudžiugins jūsų akis. Be to, rinkdamiesi šias papildomas paslaugas, galbūt net gi sutaupysite pinigų bei laiko – visi sodybos dekoravimo darbai gali būti atliekami joje dirbančio personalo, tačiau žinoma – dėl visko reikia tartis iš anksto.

 

Nors sodybos šeimininkai gyvena šioje sodyboje, dėl privatumo baimintis nereikėtų, nes šią sodybą daug žmonių renkasi ne šiaip sau. Čia rasite erdvius kambarius su visais patogumais. Puikus vaizdas pro langus, vakare galėsite pasivaikščioti specialiai apšviestais takeliais.

 

Šią sodybą reikėtų rinktis kiekvienai porai, kuri nori išvengti lako gaišimo ir didelio išlaidavimo, tad jeigu gyvenate uostamiestyje ir savo vestuves ketinate švęsti būtent čia, siūlome detaliau paanalizuoti pačią sodybą jos internetinėje svetainėje www.pasagyne.lt

Susiję straipsniai
Sodyba “Poilsis Vištytyje”
2015.02.25

Jūsų vestuvės jau ne už kalnų ir vis dar neturite susiradę vietos šiai šventei?! Viena labiausiai žinomų sodybų „Poilsis Vištytyje“ […]

Sodyba “Gribžė”
2015.02.24

Ieškote sodybos Klaipėdos rajone? Norite surengti didžiulę vestuvių šventę? Sodyba „Gribžė“ gali patenkinti visus jūsų poreikius. Ši vieta yra patraukli […]

Algirdo ir Jolantos Gervaičių sodyba
2015.02.23

Daug jaunavedžių planuoja kuklias vestuves, tad faktas, kad tam reikia ir atitinkamos vietos. Šiuo atveju siūlytume apsidairyti Algirdo ir Jolantos […]

Atsiliepimai
Vestuvių planavimo kompanija
"Smagios Vestuvės"
Adresas korespondencijai:
Gedimino 24-4, Kaunas LT-44319
Tel./faksas:
+37037222416
Mob. tel.:
+37065997662;   +37065997668
El.paštas:
info@vijolina.lt
Siųsti